Skip to main content

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami - Warszawa

Nasza firma A&B została stworzona na miarę potrzeb mieszkańców, współwłaścicieli stanowiących wspólnoty mieszkaniowe oraz innych. Naszą specjalnością jest profesjonalne i odpowiedzialne zarządzanie, administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi oraz osiedlami domów jednorodzinnych. Działamy na rynku warszawskim od 2001 r.

Warszawa to miasto, w którym nie brak konkurencji, ale rzetelna i merytoryczna praca pozwala nam wyróżnić się z grupy zarządców i pozyskiwać kolejnych zleceniodawców, przy maksymalnym zachowaniu już posiadanych wspólnot. Zajmujemy się prywatnymi jak i komunalnymi obiektami i nieruchomościami.

Udzielamy wszelkiej pomocy organizacyjnej i prawnej, wspólnotom mieszkaniowym chcącym zmienić dotychczasowego zarządcę.

Pomagamy uregulować stan prawny nieruchomości oraz wprowadzamy procedury umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości.

Dbamy o wszystkie aspekty prawne tak, aby mieszkańcy i właściciele byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Każde nowe, stawiane przed nami zadanie i sposób jego rozwiązania buduje renomę firmy. W trosce o nowych zleceniodawców staramy się poszerzać swoje horyzonty i wzbogacamy ofertę o ciągle nowe usługi. Zapewniamy pomoc i doradztwo w działaniach związanych z postępowaniem administracyjnym i Prawem budowlanym. Profesjonalnie doradzamy i pomagamy w otrzymywaniu niezbędnych decyzji w tym pozwolenia na budowę i użytkowanie. Świadczymy profesjonalne usługi w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Również dla firm i właścicieli z zagranicy.